Laboratorní nábytek

Vybavení na které jsou vzneseny velké požadavky, a to nejen jako na pracovní prostředí. Pro mnohé klienty pohybující se ve svých laboratorních prostorech, není jejich vybavení pouze pracovní plochou, ale také pro věnovaný čas projektům a výzkumům, i velkým úložným prostorem a mnohdy i částečným domovem. Proto při projektování nové laboratoře je dobré navrhnout si prostor přesně dle požadavků klienta a daných podmínek sféry výzkumu. Což Vám umožní mnohdy spojit i více sfér dohromady jako je například výzkum a na něm závisející administrativa.

Název laboratoř v mysli člověka uvede prostor pouze bílý, hygienicky nezávadný a naprosto čistý, tak jak jej známe z futuristických ztvárnění ve filmových scénách. Ale dnes Vám používané materiály a výrobky umožní mít sněhově bílou místnost, nebo barvami hrající útulnou laboratoř utvořenou jen dle Vašich představ. Proto se zabýváme výrobou celých laboratorních sestav s hlavními doplňky a přístroji nebo jen pouhou dodávkou jednotlivých kusů nábytku které ve vašem prostoru schází.

Laboratoře mají dnes díky celosvětovému rozvoji mnoho oborů a sfér. Proto Vám pomáháme z dnešní škály mnoha odolných materiálů a vhodných odborných doplňků pro Vaši činnost vybrat přesně to pravé. Dokážeme svojí moderní výrobou a technologií Vám po zpracování celého projektu, odborně dle pravidel zrealizovat Vaší myšlenku, ať jste malý chemik s laboratoří či nový perspektivní zakladatel nového ústavu o různých oborech.